Potřebujete se cítit lépe? Potřebujete se vyznat ve vlastních pocitech a potřebách nebo nevíte, co vlastně chcete a za čím jdete? Snažíte se marně dostat ze začarovaného kruhu? Nevidíte světlo na konci tunelu? Nevíte kudy kam, protože jste na rozcestí, kde je právě příliš mnoho cest?  Nebo se prostě potřebujete s někým pobavit, s kým se podíváte na situaci s větším odstupem? Chcete rozplést klubko myšlenek a starostí, které vás trápí a sami na to nestačíte? Ráda vám s tím vším pomohu. Pozorně  si vyslechnu váš příběh, vaší situaci, to jak jí vnímáte a jak se v ní cítíte a společně s vámi budu hledat cesty k lepšímu fungování a životu.

Využívám různé techniky systemických a strategických, na řešení zaměřených přístupů. Neobracím se příliš do minulosti, ale zaměřuji se na přítomnost a budoucnost. Jde mi o změnu, protože pokud bude klient dělat, myslet a cítit vše jako dosud, bude se vše dít jako doposud. Proto je princip změny u terapie zaměřené na řešení tak klíčový.

Ráda pomáhám druhým se v situacích lépe vyznat, pojmenovat si je a posouvat výše, aniž bych jim podsouvala své vlastní pocity a témata. Nejraději přes příběhy a metafory. Plně respektuji svět svých klientů, protože oni jsou největším odborníkem na svůj život. Hodnocení je opakem přijetí, a to přímo i nepřímo, vědomě i nevědomě, viditelně i skrytě.  Tato hodnocení často přijmeme za své, nevědomky ovlivňují náš pohled  na sebe a vlastní sebehodnocení. Jako systemický terapeut nedělím  na „zdravé“ nebo „nemocné“ „správné“ či „nesprávné“. Cokoliv se totiž podle mě děje, má svůj smysl, který můžeme odhalit, až když nehodnotíme, ale popisujeme. Ráda se nechávám obohacovat, vším a všemi, učím se  z každé situace a zkušeností a společně s klientem tvoříme lepší a spokojenější způsob života.

Co říkají moji klienti

Potřebujete pomoc? Najdeme řešení.